Показать сообщение отдельно
92 the kid
активный пользователь
Аватар для 92 the kid
Сообщения: 2,918
Регистрация: 16.10.2009
Откуда: дв
Старый пост, нажмите что бы добавить к себе блог Вчера, 15:29
  #119 (ПС)
-Цитата от Лобсанг Посмотреть сообщение
Просочившаяся предыстория появления феатуринга "Тимати ft. P.Diddy - I'm on You"

Показать скрытый текст


- Hello mister Combs! My name is Timothy, I'm from Russia. I am cool russian gansta-rapper! and I wanna arrange mutual song with you, mister Combs! Please say price! I have very reach parents! My father is oil tycoon, and he may afford any price that you will designate!
- I don't need money, boy. I have a lotta money... shit-tons money. You better turn around and show me your ass.
- Oh... when I launched first "Fabrika Zvezd" in Moscow, my first producer Yuri Aizenshpis asked me also the same question (during casting, when I sang him "Plachut Nebesa" song).
- Yeah, I think we'll make good mutual project, boy. I've just scheduled you for tomorrow 11 - in this place. Please note... and don't forget.
- 11 a.m., mister Combs?
- 11 p.m. of course, stupid boy... and by the way, train your throat to avoid gag-reflex tomorrow.
- "Gag-reflex"? Oh... probably we'll rap tomorrow very hard?
- Yeah, very hard... you will rap tomorrow on my mic in full...
- Ok, mister Combs, see you tomorrow, bye

пипец ты лютый,сам придумал?что у вас за манера на всякое гейское дерьмо бля ахаха

Добавлено через 3 минуты 57 секунд
-
потом переманили туда оккультистов из рейха, те им давай про странные миры кукарекать, в общем начали потихой грусти совершать обряды, педофилия, странные заигрывания с золотом и в итоге как обычно жидов все привело к извращению и сатане
а до этого гитлера ты думаешь они этим не занимались???)так они и спонсировали гитлера

offline
Ответить с цитированием